دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸, ساعت ۱۵:۱۵ |
ریپل در ۲۴ ساعت ۵۰ درصد افزایش قیمت داشت

ریپل در ۲۴ ساعت ۵۰ درصد افزایش قیمت داشت

ارز دیجیتال ریپل (Ripple) که توسط توسعه‌‌دهند‌گان آن در سال ۲۰۱۲ شروع به کار کرد، طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ درصد افزایش قیمت داشت؛ این اتفاق بعد از اعلام مدیر اجرایی این پروژه از قابلیت‌های ویژه‌ی آن اتفاق افتاد.

رئیس تنظیم مقررات آسیا و اقیانوسیه، ساقر سربهی در مصاحبه‌ی خود با CNBC اعلام کرد که آزمایشگاه ریپل در حال ارائه‌‌ی راه حلی برای انجام سریع تراکنش‌های بین بانکی است تا با استفاده XRP (اختصار ریپل) روند آن را آسانتر کند.

او گفت:

من اطمینان دارم در ماه آتی، خبر‌های خوبی از توسعه‌ی محصولمان خواهید شنید

پلتفرم xRapid به منظور سهولت و ایجاد پل ارتباطی بین پول‌های مختلف ایجاد شده است و برای سرویس‌دهندگان پرداختی این امکان را ایجاد می‌کند که تراکتش فرامرزی ایجاد کنند. ابتدای سال مدیر عامل شرکت ریپل، آقای برد گارلینگهوس اعلام کرد که تا آخر سال ۲۰۱۹ تعداد کثیری از بانک‌ها از این سرویس استفاده خواهند کرد.

به دنبال مصاحبه‌ی آقای سربهی سخنگوی رپیل اعلام کرد تاریخ مشخصی برای انتشار پلتفرم xRapid نداریم.

این ارز دیجیتال نسب به بالاترین رکورد قیمتش کاهش ۸۰ درصدی داشته که این کاهش در بیشتر بازار ارز‌های دیجیتال دیده می‌شود؛ قیمت ریپل در ابتدای سال به ۳ دلار رسید. در تاریخ نگارش خبر با توجه به قیمت لحظه‌ی ارزهای دیجیتال قیمت ریپل ۰/۴۵ و ارزش بازار آن ۱۱/۲ میلیارد دلار است.

ریپل در ۲۴ ساعت ۵۰ درصد افزایش قیمت داشت

نمودار ۲۴ ساعته‌ی قیمت ریپل

ریپل یکی از اولین ارزهای دیجیتال است که با توجه به همکاری با بسیاری از سرویس‌های مالی، مسیر خود را از دیگر توکن‌ها بازار جدا می‌کند، همچنین این ارز دیجیتال با بانک‌ها برای پرداخت‌های برون مرزی و پرداخت آنی همکاری می‌کند.


منبع: ارز دیجیتال