یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸, ساعت ۱۳:۱۹ |
معرفی فروشگاه هایی که کودکان را شاد می کند

معرفی فروشگاه هایی که کودکان را شاد می کند

بهترین اسباب بازی فروشی های جهان

بعضی از اسباب ‌بازی فروشی ‌ها معمولی هستند و برخی افسانه‌ ای اند، امّا، نکته جالب این است که بعضی از آنها برای کودکان و بزرگسالان جالب و دوست داشتنی هستند. مثلاً، دایناسورهای قوی و بازی‌ های تعاملی را در نظر بگیرید و یا اسباب بازی ‌های کلاسیک مانند لگو که بزرگسالان را به دوران کودکی آنها می ‌برد.

اسباب بازی فروشی کیدی لند (Kiddyland)، توکیو- ژاپن

این فروشگاه اسباب بازی برای بچه‌ها و بزرگسالان جذاب است و مکانی مناسب برای پیدا کردن اسباب بازی ‌های ژاپنی به شمار می‌رود. اسباب بازی ‌هایی که در این فروشگاه عرضه می شود را نمی‌توان در کشورهای دیگر پیدا کرد.

اسباب بازی ‌هایی که در این فروشگاه به فروش می‌رسند ثابت نیستند و تغییر می ‌کنند، به این ترتیب، هر دفعه که برای خرید به این فروشگاه می‌ روید، تجربه ‌ای جدید و منحصر به فرد دارید. این فروشگاه ۵ طبقه دارد و از فضایی آرامش بخش و سرگرم کننده برخوردار است. طراحی مارپیچی آن باعث شده است تا شرایط برای تست اسباب بازی‌ های کوکی وجود داشته باشد و فضایی خودمانی در آن به وجود بیاید.

گشت و گذار در طبقات مختلف مانند هلو کیتی (Hello Kitty)، اسنوپی (Snoopy)، استار وارز، (Star Wars) لگو (Lego) و پوک مون (Pokémon) جذابیت ‌های خاصی دارد. کودکان در این اسباب بازی فروشی از خرید انواع اسباب‌ بازی ‌ها و مجسمه‌ ها لذت می‌برند و بزرگسالان نیز می ‌توانند سوغاتی ‌های منحصر به فردی مانند جنگ ستارگان چاپ استیکس (Star Wars chopsticks) را خریداری کنند.

برای جلب مشتری بیشتر، فروشندگان در زمانی که بیشترین بازدید از طبقه کیدی لند صورت می‌ گیرد، به تزئیین راه پله‌ ها و آسانسور با شخصیت ‌های کودکانه می ‌پردازند. کودگان با قرار گرفتن در کنار این شخصیت های کارتونی و کودکانه خود را در فضای کتاب های داستان و فیلم های کارتونی و نمایش های کودکانه متصور می کنند و این موضوع برایشان می تواند بیشتر از هر چیز دیگری لذت بخش و جالب باشد.

معرفی فروشگاه هایی که کودکان را شاد می کند

فروشگاه نینتندو ورلد (Nintendo World)، نیویورک، ایالات متحده

طراحی پیچ و تاب دار ساختمان اسباب بازی فروشی نینتندو ورلد آنرا به چیزی شبیه قارچ تبدیل کرده است و وقتی که به این فروشگاه مراجعه می‌کنید، چیزهایی که فراتر از سطح انتظارتان می ‌باشد را در این مرکز تاریخی راکفلر درمنهتن می ‌بینید. بازی ‌های عالی در این فروشگاه در مساحتی بالغ بر ۱۰ هزار فوت در دسترس بازدیدکنندگان قرار دارد. این فروشگاه دو طبقه دارد و برای کودکان و بزرگسالان جالب و جذاب است. همچنین، در این اسباب بازی فروشی ایستگاه ‌های مختلف بازی با سیستم‌ های جدید و قدیمی موجود هستند.

در این فروشگاه بیشتر از هر جای دیگری در جهان فضا برای خاطره ‌سازی و بازی وجود دارد. بزرگسالان نیز می توانند با به نظاره نشستن اسباب بازی و شخصیت های کارتونی که در سال های دور از آن خاطره های جالب و زیبایی داشتند، دوران کودکی خود را به طرز عجیب و غریبی برای خود زنده کنند. البته، بازدید از موزه نینتندو را که به تازگی به روزرسانی و بازسازی شده است را نباید از دست داد.

همواره رویدادهای جدیدی در این فروشگاه اتفاق می ‌افتد و نسخه‌ های جدید بازی ‌ها و سیستم‌ ها در دسترس بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد. اصلاً مهم نیست که در چه زمانی به این فروشگاه می‌ روید، بلکه در تمامی ماه‌ های سال این فروشگاه جذابیت ‌های خاصی برای مسافران دارد. قطعاً بعد از بازدید از این اسباب بازی فروشی تجربیات جدید و جالبی را با خود به همراه خواهید داشت.

معرفی فروشگاه هایی که کودکان را شاد می کند

دیزنی استور (Disney Stor)، لندن- انگلستان

اگر لیستی از فروشگاه‌ های اسباب بازی را تهیه کنید و نام دیزنی استو در میان آنها نباشد، قطعاً لیست ‌تان کامل نیست و نام یکی از بزرگ ترین فروشگاه ‌های اسباب ‌بازی اروپا در آن وجود ندارد. چشم انداز این فروشگاه از بیرون که شامل یک قلعه شاهزاده خانم ۸ پایه و ساعتی متحرک است، احساسات بازدیدکنندگان را بر می ‌انگیزد. شاهزاده خانم در پشت پنجره فروشگاه قرار دارد و عروسک تینکر بل (Tinkerbell) نیز بر روی دیوار به پرواز در آمده است. شخصیت ‌های دونالد سنتریز و میکی نیز نگهبان این فروشگاه هستند و وظیفه حراست از آن را برعهده دارند.

داخل این فروشگاه محیطی پر از سحر و جادوهای واقعی است، به طوری که اسباب ‌بازی ‌ها، دستگاه‌ های بازی، لباس ‌ها و شخصیت ‌های دیزنی در فضایی به مساحت ۸ هزار و ۲۰۰ فوت قرار گرفته ‌اند. برخی رویدادهای تعاملی به طور مداوم در طول سال در این فروشگاه برگزار می ‌شود که از آن جمله می ‌توان به کلاس‌ های انیمیشن، داستان سرایی، آزمون ‌هایی که اهمیت چندانی ندارند و حتی برخی نمایش‌ های باشکوه اشاره کرد.

بزرگ سالان نیز در این فروشگاه از نقشه ‌ای جالب که نشان دهنده ارتباطات دیزنی با لندن است، لذت ببرند. در این نقشه مکان ‌هایی مانند بیگ بن (St. Paul’s Cathedral) و کلیسای جامع سنت پل (Big Ben) که فیلم‌ هایی مانند مری پاپینز (Mary Poppins)، پیتر پن Peter Pan)، ۱۰۱) سگ خالدار ۱۰۱ (Dalmatians) را نمایش می ‌دهند، و بزرگسالان می توانند با در دست گرفتن این نقشه ها و کمک آن به این مکان های جالب و زیبای فرضی دست پیدا کنند.


منبع: الی گشت