دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸, ساعت ۱۷:۴۶ |
شهربازی گنجنامه شهر همدان

شهربازی گنجنامه شهر همدان​​​​​​​

شهربازی دهکده تفریحی گنجنامه محیطی شاد و مفرح را با استفاده از وسایل و تجهیزات متنوع و جذاب، برای خانواده ها فراهم می آورد. این شهر بازی دارای صندلی های ماساژور فول آپشن سه بعدی است که همزمان با پخش موزیک سرو قهوه نیز دارد.

یکی از ویژگی های منحصربه فرد این شهربازی دارا بودن اتاق ماساژور خانوادگی میباشد. ماشین کوبنده (بدون آنتن): قابل استفاده برای بزرگسالان کینت x box اینچ و امکان بازی بدون کنترل.

استخر توپ: ۲۵متر مربع با ۵۰۰۰ توپ دارای سرسره به شکل دالانی. ایرهاکی: ۲ میز با نصب تایم نت با میزهای ۲ نفره و ۴ نفره. فوتبال دستی حرفه ای با نصب شماره گر دستی برای مسابقات کشوری.

ترامپولین: سایز متوسط و بزرگ قابل استفاده برای خردسالان و بزرگسالان. گاو وحشی: محوطه ۳۰ متر مربع با نصب گاو وحشی استاندارد که در شهربازی ها استفاده میشود. استخر آب: دارای ۲ عدد توپ حبابی قابل استفاده برای خردسالان و بزرگسالان. هدستهای واقعیت مجازی از دیگر تجهیزات نصب شده در این شهر بازی است.

همچنین شهر بازی دهکده گنج نامه مجهز به اولین سینما ۵ بعدی در غرب کشور است، این سینما دارای ۱۶ افکت شامل: ویبره، بخار، دود، رعد و برق، باد (۲نوع ضعیف و قوی)، آب، حرکت صندلی ها به ۶ جهت و موش میباشد.

شهربازی گنجنامه شهر همدان

شهربازی گنجنامه شهر همدان

شهربازی گنجنامه شهر همدان

شهربازی گنجنامه استان همدان همدان


منبع: seeiran