سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸, ساعت ۰۹:۴۹ |
نحوه ی انتخاب آرایشگاه مناسب عروس

نحوه ی انتخاب آرایشگاه مناسب عروس

روز عروسی برای خیلی از دختر خانومها مهمترین روز زندگیشون هست. یکی از تصمیمات مهمی که قبل از عروسی باید گرفته بشه انتخاب آرایشگاه عروس مناسب هست. انتخاب آرایشگاهی که باعث استرس بیشتر نشه و علاوه بر اینکه به صحبت های ما در مورد ترجیحاتمون توجه می کنه، با مهارتی که داره صورت مارو زیباتر می کنه و علاوه بر اینها، ما رو تبدیل به یک آدم جدید نکنه!

قبل از اینکه آرایشگاه روز عروسیتون رو انتخاب کنید، به این چند نکته توجه کنید:

- قبل از اینکه قرارداد آرایش کامل عروس رو امضا کنید، یک بار به صورت آزمایشی، از آرایشگر بخواهید موها و صورتتان را درست کند. توجه کنید که شینیون های بزرگ و با موهای مصنوعی زیاد، دیگر متقاضی زیادی ندارد و بهتر است شینیون شما ساده و تا حد امکان بدون استفاده از موهای مصنوعی باشد. دقت کنید که هیچوقت به تنهایی برای انتخاب آرایشگاه مراجعه نکنید، بهتر است دوستی که سلایق شما را می داند و از طرفی با شما رک و راست است را با خودتان همراه کنید.

- در انتخاب آرایشگاه مناسب روز عروسیتان، دقت کنید، آرایشگری که همیشه موهای شما را به خوبی کوتاه و آرایش می کرده، لزوما آرایشگر مناسبی برای روز عروسی شما نیز نخواهد بود.

- مطمئن شوید که آرایشگاه، شما را به موقع آماده می کند و شما را در روز عروسی دچار استرس نمی کند. بهتر است، روزی به آرایشگاه مراجعه کنید که عروس دارد و مطمئن شوید که همه عروس ها به موقع آماده می شوند.

- در هنگام آرایش از آرایشگرتان بخواهید تمام زوایای موهایتان و همچنین در طول مراحل آرایش صورت، آرایشتان را به شما نشان دهد تا در صورت عدم رضایت، فرصت برای اصلاح و جبران آرایشتان داشته باشید.

- در هنگام انتخاب آرایشگاه، یک یا چند عکس از مدل آرایش صورت و مدل موی دلخواهتان را همراه داشته باشید و به آرایشگرتان نشان دهید.

- بهتر است عکسی از مدل لباس عروستان را هم، قبل از شروع آرایش به آرایشگرتان نشان دهید.

- بیش از اندازه به جزئیات توجه نکنید، چرا که آرایشگرتان را گیج می کنید و ضمنا در نظر داشته باشید که هیچ کس به شما تا این اندازه دقت نخواهد کرد.

- برای انتخاب آرایشگاه مناسب برای روز عروسیتان از کسانیکه چهره و موهایی مشابه شما دارند، کمک بگیرید.

- تاج و تور خود را همراه داشته باشید، تا آرایشگراتان، مدل موی شما را متناسب با آنها درست کند.


منبع: لایت مد