دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸, ساعت ۱۶:۰۱ |
سامسونگ تاریخ معرفی گلکسی نوت 10 را اعلام کرد

سامسونگ تاریخ معرفی گلکسی نوت 10 را اعلام کرد

ماه گذشته شایعه ای منتشر شد مبنی بر اینکه پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت 10 در تاریخ 7 اوت (16 مرداد) رونمایی خواهد شد. امروز مشخص شد که این شایعه واقعیت داشته و کمپانی کره ای سامسونگ با انتشار ویدیویی کوتاه، به صورت رسمی خبر از معرفی گلکسی نوت جدید در تاریخ مذکور داد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

سامسونگ تایید کرده که گوشی پرچمدار جدید خود را در رویدادی اختصاصی موسوم به گلکسی آنپکد (Galaxy Unpacked) رونمایی خواهد کرد که قرار است در تاریخ 7 اوت (16 مرداد) در شهر نیویورک آمریکا برگزار شود. این شرکت به صراحت به نام گلکسی نوت 10 و یا دیگر محصولاتی که احتمالاً در این رویداد معرفی خواهند شد، اشاره‌ای نکرده اما در ویدیوی منتشر شده می توان قلم اس پن (S Pen) و یک لنز دوربین را مشاهده کرد که به وضوح نشان دهنده این است که گلکسی نوت 10 ستاره نمایش سامسونگ خواهد بود.

تک لنز نمایش داده شده در ویدیو می تواند به دوربین سلفی تک لنزه گلکسی نوت 10 اشاره داشته باشد که همانند سری گلکسی اس 10 در داخل حفره صفحه نمایش تعبیه شده اما بر اساس شایعات اخیر این بار به مرکز صفحه منتقل شده است.

این طور که گفته شده، سامسونگ امسال سه مدل مختلف از گلکسی نوت 10 را روانه بازار خواهد کرد که عبارتند از: مدل استاندارد گلکسی نوت 10، گلکسی نوت 10 پلاس و مدل 5G این گوشی هوشمند.

ظاهراً گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس از لحاظ طراحی یکسان خواهند بود اما با این تفاوت که مدل پلاس از یک صفحه نمایش بزرگ‌تر به همراه یک لنز دوربین بیشتر در پشت بدنه برخوردار خواهد بود.

با توجه به اینکه تقریباً یک ماه تا معرفی رسمی سری گلکسی نوت 10 باقی مانده، مطمئناً سیل شایعات و اطلاعات فاش شده از این محصول در طی روزهای آتی شدیدتر خواهد شد و باید منتظر اخبار بیشتری در این خصوص باشیم.


منبع: دیجی رو